Limiter, 25MHz Min, 35MHz Max,
| Parameter Name | Attribute value |
| Maker | Pascall Electronics Ltd |
| Reach Compliance Code | unknown |
| Is Samacsys | N |
| Adjustability | FIXED |
| structure | COAXIAL |
| Maximum operating frequency | 35 MHz |
| Minimum operating frequency | 25 MHz |
| Maximum operating temperature | 85 °C |
| Minimum operating temperature | -45 °C |
| RF/Microwave Device Types | LIMITER |
| Maximum voltage standing wave ratio | 1.5 |
| Base Number Matches | 1 |
