SP4T, 200MHz Min, 2000MHz Max,
| Parameter Name | Attribute value |
| Maker | DAICO |
| Reach Compliance Code | unknown |
| Characteristic impedance | 50 Ω |
| structure | MODULE |
| Maximum operating frequency | 2000 MHz |
| Minimum operating frequency | 200 MHz |
| Maximum operating temperature | 85 °C |
| Minimum operating temperature | -40 °C |
| RF/Microwave Device Types | SP4T |
| Maximum voltage standing wave ratio | 1.6 |