Dual Color LED Array, Yellow/high Efficiency Green, 4 PIN
| Parameter Name | Attribute value |
| package instruction | 4 PIN |
| Reach Compliance Code | unknow |
| color | YELLOW/HIGH EFFICIENCY GREEN |
| Configuration | SEPARATE, 2 ELEMENTS |
| Maximum forward current | 0.007 A |
| Number of functions | 2 |
| Maximum operating temperature | 100 °C |
| Minimum operating temperature | -55 °C |
| Optoelectronic device types | DUAL COLOR LED ARRAY |
| shape | ROUND |
| Base Number Matches | 1 |