SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA
| Parameter Name | Attribute value |
| package instruction | , |
| Reach Compliance Code | unknow |
| Analog Integrated Circuits - Other Types | ANALOG CIRCUIT |
| JESD-30 code | R-XXMA-X |
| Number of functions | 1 |
| Maximum operating temperature | 100 °C |
| Minimum operating temperature | -55 °C |
| Package body material | UNSPECIFIED |
| Package shape | RECTANGULAR |
| Package form | MICROELECTRONIC ASSEMBLY |
| Certification status | Not Qualified |
| Maximum supply voltage (Vsup) | 32 V |
| Minimum supply voltage (Vsup) | 20 V |
| Nominal supply voltage (Vsup) | 28 V |
| surface mount | NO |
| Temperature level | OTHER |
| Terminal form | UNSPECIFIED |
| Terminal location | UNSPECIFIED |
| Base Number Matches | 1 |
| 2680M12-103 | 2680M12-201 | 2680M12-102 | 2680M12-502 | 2680M12-501 | 2680M12-101 | 2680M12-202 | 2680M12 | 2680M12-203 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Description | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA | SPECIALTY ANALOG CIRCUIT, XMA |
| Reach Compliance Code | unknow | unknow | unknow | unknow | unknow | unknow | unknow | unknow | unknow |
| Analog Integrated Circuits - Other Types | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT | ANALOG CIRCUIT |
| JESD-30 code | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X | R-XXMA-X |
| Number of functions | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maximum operating temperature | 100 °C | 100 °C | 100 °C | 100 °C | 100 °C | 100 °C | 100 °C | 100 °C | 100 °C |
| Minimum operating temperature | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C |
| Package body material | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED |
| Package shape | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR |
| Package form | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY |
| Certification status | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified |
| Maximum supply voltage (Vsup) | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |
| Minimum supply voltage (Vsup) | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| Nominal supply voltage (Vsup) | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V |
| surface mount | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO |
| Temperature level | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER |
| Terminal form | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED |
| Terminal location | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |