
SAW Filter,
| Parameter Name | Attribute value |
| filter type | SAW FILTER |
| high | 0.5 mm |
| length | 1.35 mm |
| width | 1.05 mm |
| Number of functions | 1 |
| method of packing | TR, EMBOSSED, 7 INCH |
| Is it Rohs certified? | Yes |
| Objectid | 7219744446 |
| Reach Compliance Code | Compliant |
| Is Samacsys | N |
| YTEOL | 2 |