
LED Replacement Lamps - Based LEDs White Diff. 24DC Flange Based
| Parameter Name | Attribute value |
| Product Attribute | Attribute Value |
| Manufacturer | VCC |
| Product Category | LED Replacement Lamps - Based LEDs |
| RoHS | Details |
| Product | Single Color Based LEDs |
| Lamp Base Type | Bayonet |
| Illumination Color | White |
| Luminous Intensity | 700 mcd |
| If - Forward Current | 14 mA |
| Vf - Forward Voltage | 24 V |
| Packaging | Bulk |
| Features | Available in five standard colors, Custom Colors |
| Lens Color/Style | Diffused |
| LED Size | T-1 3/4 |
| Factory Pack Quantity | 25 |

| 1510135W3D | |
|---|---|
| Description | LED Replacement Lamps - Based LEDs White Diff. 24DC Flange Based |
| Product Attribute | Attribute Value |
| Manufacturer | VCC |
| Product Category | LED Replacement Lamps - Based LEDs |
| RoHS | Details |
| Product | Single Color Based LEDs |
| Lamp Base Type | Bayonet |
| Illumination Color | White |
| Luminous Intensity | 700 mcd |
| If - Forward Current | 14 mA |
| Vf - Forward Voltage | 24 V |
| Packaging | Bulk |
| Features | Available in five standard colors, Custom Colors |
| Lens Color/Style | Diffused |
| LED Size | T-1 3/4 |
| Factory Pack Quantity | 25 |