
Fan Accessories Plug & Cord Set for 1000mm, UL/CSA
| Parameter Name | Attribute value |
| Product Attribute | Attribute Value |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Product Category | Fan Accessories |
| RoHS | Details |
| Type | Cord |
| Cord Length | 1 m |
| Length | 1 m |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Unit Weight | 1.693150 oz |

| 489-007-L10 | 489-007-L21 | |
|---|---|---|
| Description | Fan Accessories Plug & Cord Set for 1000mm, UL/CSA | Fan Accessories Plug & Cord Set for 2100mm, UL/CSA |
| Product Attribute | Attribute Value | Attribute Value |
| Manufacturer | Sanyo Denki | Sanyo Denki |
| Product Category | Fan Accessories | Fan Accessories |
| RoHS | Details | Details |
| Type | Cord | Cord |
| Cord Length | 1 m | 2.1 m |
| Length | 1 m | 2.1 m |
| Packaging | Bulk | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1 | 1 |