Horn Antenna, 18000MHz Min, 26500MHz Max, 10dB Gain, 59deg 3dB Beamwidth
| Parameter Name | Attribute value |
| Maker | Skyworks |
| Reach Compliance Code | unknown |
| Beam Width-E | 56 deg |
| Beamwidth-H | 59 deg |
| Gain | 10 dB |
| Omnidirectional | NO |
| Maximum operating frequency | 26500 MHz |
| Minimum operating frequency | 18000 MHz |
| polarization | LINEAR |
| RF/Microwave Device Types | HORN ANTENNA |